19.08-25.08.2022

III FESTIWAL KULTURY ŻYDOWSKIEJ W GRODZISKU MAZOWIECKIM

online i na żywo

DZIĘKUJEMY!

Pierwsza edycja Festiwalu Kultury Żydowskiej dobiegła końca. Dziękujemy artystom, współorganizatorom oraz przede wszystkim uczestnikom!

AKTUALNOŚCI

Oznaczanie linii getta

Oznaczanie linii getta

Zapraszamy na symboliczne oznaczanie historycznych granic getta żydowskiego w Grodzisku Mazowieckim. Razem, za pomocą farb, wyznaczmy granice getta grodziskiego, które mieściło się w obrębie obecnych ulic Żwirki i Wigury, 11 Listopada, Bałtyckiej i Hynka. Środa, 16...

WIDEO PROMOCYJNE

GOLEM

Festiwal Kultury Żydowskiej w Grodzisku Mazowieckim rozpocznie się 27 sierpnia i potrwa do 2 września. Wydarzenia odbywać się będą w formie stacjonarnej oraz z transmisjami online. W części wydarzeń obowiązują zapisy. Zachęcamy do śledzenia naszego fanpage’a

Organizatorami Festiwalu są Stowarzyszenie Nowa Kultura i Edukacja oraz Wydawnictwo Taurus Edukacja i Kultura. Festiwal odbywa się dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Miasta i Gminy Grodziska Mazowieckiego oraz Starostwa Powiatu Grodziskiego. 

Festiwal Kultury Żydowskiej w Grodzisku Mazowieckim. Edycja GOLEM objęty jest Honorowym Patronatem Burmistrza Grodziska Mazowieckiego oraz Honorowym Patronatem Ambasady Izraela w Polsce. 

SPRAWDŹ NASZE MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE